Červen 2010

Kopírna→

25. června 2010 v 18:08 | Nini
Zde jsou rubriky, ve kterých je převážně zkopírovaný text. Jsou to zejména kravinky, vtipy, testy, citátky, ale také různé články a pod. které jsou různě rozesety po blogu (kromě rubrik, ty jsou zde přesunuty celé).

Jedna poznámka: Ve videích převládají okopírovaná videa, ale jsou tam i nějaká moje. 

Rubriky: 

Články:

Vzkaz Autorskému Klubu

11. června 2010 v 21:08 | Nini |  Můj deník alias. Nini se rozkecala
Takové oznámení pro AK... protože jim nebudu spamovat v komentářích, protože, tam si to stejně nikdo nepřečte. 
Jdu teda promazat ten blog, ale víc jak třetiny se stejně nezbavím... Můžu něco upravit tak, aby bylo vidět, že to není moje práce, ale je tady hodně věcí, které chci nechat tak jak jsou jako například: Píseň o psu, která je sice okopírovaná, ale je to tam napsané (bohužel originální stránka už není, pokud to byl originál a tím pádem, by byla velká škoda to mazat, nebo předělávat, není to moje dílo a já do něj vrtat nemůžu.)
Chtěla bych se zmínit o rubrice videa, ve které nehodlám nic měnit. K některým videum přidám text, ale vlastně mi přijde, že to spíš všechno zkazím. Když někdo uvidí rubriku videa, tak tam nebude určitě čekat, že tam bude něco šíleně originálního. To si myslím já. 
Obrázky: Nevím, ale sama si myslím, že k obrázkům dávám dost textu (někdy prostě nemám na to vymýšlet "pohádky" ke každému obrázky, když to nikoho nebude bavit. Jsou to taky moje sentimentálnosti a půlky se asi nikdy nezbavím)
Puzzle - chtěla bych napsat vyjádření přímo k tomuto. Obrázek není můj, ale našla jsem stránku, na které se dají z obrázků udělat různé kravinky, takže jsem si řekla, že je to už vlastně moje práce. Navíc, je to věc stará tak dobré dva - tři roky... Tohle bych třeba smazala, je to jediná zbytečná rubrika, jedna z mála, která tu pořád straší a nejsem schopná se jí zbavit. 

K recenzím: Obsahy jsou většinou zkopírované ze stránky www.kfilmu.net, plus jsou tam moje texty, moje scany, dost možná odkazy na různé další stránky, ale osobně si myslím, že jsou to texty víc než autorské, takže tohle NEMAŽU ani jednu z mých recenzí. 

Nakonec jsou tu ještě vtípky... K těm můžu napsat jen to, že si s rubrikou pohraju, udělám ještě jeden zvláštní článek(podrubriku) kam nacpu všechny kopírácké rubriky (které tu jsou možná tři čtyři) 

Vážně se omlouvám, ale zkusím si s tím do konce té lhůty poprat (s celou rekonstrukcí blogu) a pak mi řeknete, jestli budu stále člen, nebo ne. 

I když spíš ne, protože jsem tvrdohlavá a sentimentální holka, která nevyhodí některé zbytečnosti jen tak a to samé je i s mým(y) blogem (blogy) :-)

Jinak přeju hezký den a víkend všem kdo navštěvují můj a ještě bych se chtěla ospravedlnit, že jsem tu dlouho nebyla, ale tak nebyl čas a zřejmě ho bude zase ještě míň... 
CREDITS: Layout by Denaille | layouts.candita.cz | Picture from DA