Říjen 2009

Můj Kofoláček

29. října 2009 v 18:41 | Nini
Nuda a nuda... ta NUDA vás donutí dělat různé věci... s tak jsem prolezla net, pobrala nápady na výrobu kofoláčků a podle sebe (a své zručnosti) jsem si udělala kofoláčka... Původně to měl být Kakashi z anime Naruto, ale pak jsem z něj udělala tuhle ,,woodoo panenku"


Nová várka

26. října 2009 v 14:37 | Nini |  Moje obrázky→
Moje nové obrázky...


První nejsou nic moc, jen spíš taková dvouhodinová skica, protože teď opravdu moc kreslit nemůžu

... všechny tři obrázky jsou kresleny ve škole (a profesoři se diví, proč nemám zápisy v sešitech ) a ten zbytek jsou straší kusy tak do jednoho roku.Harry Potter - syn Pána zla

3. října 2009 v 11:26 | Nini |  Příběhy→Jednodílné
Dobře, asi se to bude muset psát všude:
Je to příběh. Vím, že by to bylo jen těžko možné (pokud by to JKR nechtěla). Lord Voldemort nestudoval ve stejné době jako Lily, ale mě to tak napadlo, co kdyby...
Každý jistě zná Harryho Pottera a každý už viděl i Ohnivý pohár. Pamatujete na tu poslední scénu? Kdy lord Voldemort znovu povstal a vysvětloval Harrymu, jak to bylo se smrtí jeho rodičů… Já vám ukážu jinou stránku toho příběhu.

"Harry, málem bych na tebe zapomněl. Asi tě nemusím představovat, protože jsi stejně slavný jako já." Lord Voldemort jízlivým hlasem promlouval k černovlasému chlapci. Oba dva se ocitli na hřbitově někde v Anglii. Mladý Harry Potter, chlapec, jenž podle legendy přežil útok největšího černokněžníka všech dob.
"Je to hrozné jak lidi dokážou lhát, že? Chceš znát pravdu, Harry? Chceš vědět proč dítě jako ty, přežilo, zatím co lord Voldemort ztratil svou sílu? Byla to láska, stará magie, kterou se zabývala tvoje matka. Víš, ten večer mohla krásná Lily přežít, kdyby nechtěla chránit tebe. Když za tebe položila život, nemohl jsem se tě dotknout." Jeho smích byl děsivý, jako chrčení nenaladěného rádia. Ledové mrazení proběhlo celým Harryho tělem a měl co dělat, aby nezačal křičet. "Bojuj se mnou, Harry Pottere, dokaž, že ti maminka nemusí pomáhat… Chci tě vidět umírat." Křičel na něj. Bojovali spolu. Harry plný strachu, zloby a odhodlání vysílal proti Pánu zla kouzlo Expeliarmus a snažil se tak odrazit jeho kouzlo. Ani jeden z nich netušil, jak dlouho všechno trvalo, snažili se navzájem zabít, když se jejich hůlky spojily a kolem nich se objevilo několik duchů. Harry v nich poznal své rodiče, Cedrika Digoriho a dalšího muže.
"Uteč, chlapče." Nabádal ho jeho otec.
"Zastavíme ho miláčku, dostaň se odsud pryč." Harry zahlédl svou matku a hned za ní Cedrika, prosil ho o pomoc, chtěl zachránit své tělo. "Jdi, Harry, jdi." Křikla na něj jeho matka a vzápětí se všichni duchové vrhli na Voldemorta. Harry využil příležitosti a rozběhl se k tělu mrtvého spolužáka. Už bych skoro u něj, když zakopl a svalil se na zem jako pytel brambor a hůlka mu vyletěla z ruky. Ohlédl se za sebe. Duchové se rozplynuli, stejně jako před chvílí Voldemortovi spojenci. Zůstal tam jen on a Pán zla. Už viděl, jak se na něj znovu řítí zelený záblesk, kterému tentokrát nemá jak zabránit. Ležel na zemi a sledoval jak Voldemort zvedá svou hůlku.
Náhle se mezi nimi objevil oblak kouře. Byla to Lily. Nebyla jako jiní duchové, byla obalená bílým kouřem, který přecházel do světle modré. Stála otočená tváří k Voldemortovi. Poprvé v životě se Harry dozvěděl pravdu skrytou za slavnou minulostí.
"Zastav, Tome, tohle nemůžeš udělat." Lord Voldemort sledoval přízrak před sebou a v hlavě se mu vybavily dávno zapomenuté vzpomínky:

CREDITS: Layout by Denaille | layouts.candita.cz | Picture from DA