Březen 2009

Willy Fog a Romi

29. března 2009 v 21:40 | Nini |  Moje obrázky→
Když mě nuda žene do extrému. Naposledy jsem se na Williho Foga dívala minulý rok na podzim, když jsem byla stejně nemocná jako teď, každou chvíli jsem kašlala a z toho vysílení se mi ani nechtělo z postele. Mazlíček Chiko je nezajímavý na kresbu, jeho kamarád Barnabáš není můj velký oblíbenec, o kamarádech ze Scotlandyardu a Chidlingovi nemluvím, takže jsem se rozhodla pro Princeznu Romi, ty její šaty chování... mám ji moc ráda, a pro Pana Foga, hlavní hrdina a taky pořád je blízko Princezny, až se vzali... a je tady upravený obrázek...Švadlenka a Zimní královna

26. března 2009 v 17:13 | Nini
Toto je úryvek z mé chystané knížky s názvem : Vánoční (nebo i bez toho) Sbírka Pohádek a Básniček. Je to původní verze, čerstvě dopsaná a loadovaná. Bohužel tím, že neprošla rukou betareeda a ani ještě nejsou žádné další díly, nemá to ani ilustraci.

Bylo, nebylo jedno království, kterému vládl král Jaroslav se svou ženou Elizabeth a synem Filipem. Neobyčejnému království vevodili čtyři hory, čtyři království ročních období. Jednoho dne se na zimní královnu obrátí žena a dá ji své dítě. Zimní královna vychová dítě jako kouzelnou a vznešenou bytost. Jenže dívka brzy začne toužit po volnosti a tak se na 9 měsíců vydává do Jaroslavova království, kde se živí jako švadlenka. Dívka poznává mnoho nových lidí a získává nové přátelé. Nad jejím šťastným životem však vysí černá mračna. Dokáže je dívka pomocí síly Lásky překonat?
Žánr: Pohádka, Fantasy

1. Díl →
Kdybyjste to chtěli i někde jinde, třeba že by to nešlo stáhnout, tak napište.

Jinak veškerá práva na zveřejnění patří tomuto blogu, kdokoliv by chtěl zveřejnit tuto mou práci na svém blogu, hezky se mě zeptá a až mu to dovolím, může si to tam dát, nepozměněné a hlavně nepromazané ve formě souboru... Do tohoto článku budou přibývat další díly, které budu dávat na různé servery.

Tutanchamonova hrobka→konečně

14. března 2009 v 23:13 | Nini |  Můj deník alias. Nini se rozkecala
Tak jsem se právě (19:35) vrátila z Brna, kam jsem v jedenáct odjela a mám v sobě stále čerstvé pocity z návštěvy repliky tutanchamonovy hrobky.
Všichni říkají jak to tam bylo bezvadný, ale já z toho mám smíšené pocity.
Takže:
Nejdřív jsem byla nasraná, protože jsme tam nemohli jet, pak se sehnali lístky a přeci jen jsme tam mohli. Cesta trvala dvě hodiny, ale to se dalo, já ráda cestuju.
Ze všeho nejdřív mě nasralo Brno. Inteligenci majitelů všech restaurací a občerstvení kolem Titanic Hall jsem doposud nepochopila, a tak po hodině strávené procházením kousku Brna a hledáním nějaké restaurace, nebo hospody, jsme skončili (fuj) v Mekáči na hranolkách (dvakrát fuj). Když se přiblížilo půl čtvrté a nám měla začít prohlídka, nestačila jsem se divit, kolik lidí tam je (mám foobii z malých prostor zaplněných lidmi, nerada se tam tlačím a vždycky zuřím a kazí mi to náladu). Na chvíli jsem měla po náladě, ale přeci se mi splnil sen, vidět kousek egyptské minulosti na vlastní oči. Jenže hned na to mě nasrala organizace té prohlídky. Měli tam připravené video, kde řekli něco k historii a všude vyseli nástěnky, které si člověk mohl přečíst, jenže jsme stáli docela dost dlouho na místě, takže jsem to všechno přečetla a když jsem chtěla číst to další, rychle nás posunuli dál... takže z toho mám prd a budu lustit enciklopedie. Dobře videa o zakladateli 18. dynastie, jeho synech a manželce (zaujala mě princezna Nefertiti, tu ženskou zbožňuju, chytrá a hezká, skoro jako bohyně...). Pak se mlelo o Tutanchamonovi, a nasralo mě, že se nezmínili o jeho neobjasněné smrti, jeho dvou mrtvých holčičkách a o jeho manželce princezně Anckunamon (nezapamatovala jsem si jak se to píše, tak jsem zkrátila filmovou verzi)... Dál se šlo do dalšího kina, kde mluvili o Hawardu Carterovi, oběviteli Tutanchamonovy hrobky. Taky zajímavý výklad. Do té doby jsem z toho všeho byla spíš otrávená, než nadšená, ale dál. Byli tam všechny tři (ze čtyř) místností Tutachamonovy hrobky. K tomu všemu mluvil jakoby Carter (jeho daber). No jeho váklad jsem ignorovala (kdo taky ne, když jsem se nedostala k těm kouskům, které měli znamenat tu místnost v čas), ale byla jsem okouzlena. Lítala jsem od jednoho k druhému a všechno jsem fotila... Pak jsme se přesunuli dál, kde už byla i ,,mumie" poklady, vozy, sošky bohů a takové... Na konci mi to naši pokazili, protože jsem si ten zbytek nemohla ani prohlédnout, jelikož moc spěchali domů...
Zíta vám sem dám, ty najhezčí fotky...

Jsem zpěvačkou

13. března 2009 v 10:38 | Nini |  Můj deník alias. Nini se rozkecala
Lidičky zdál se mi megasuper sen. Ten kdyby se splnil (na což nemám ani v nejmenším) byla bych nejšťastnější osoba na světě.
Od začátku.
Šla jsem na nějakou peveckou soutěž, něco jako příjmačky na střední. Z prvu jsem si myslela, že tam budu jen jako divák, ale (což mě osobně překvapilo) hlásila jsem se o svolení zpívat. Nejdříve jsme si sedli vedle paní, co byla asi porotkyně a dávala dívkám možnost. Před ní vystupovalo mnoho holek i moje (asi) kamarádka (se kterou jsem tam byla, ale vůbec ji neznám) začala zpívat a dostala šanci postoupit a nastoupit na jejich školu.
Mě nejdříve všichni ignorovali, ale já to nevzdala. Chovala jsem se docela průbojně a moje stydlivost byla tatam. No, ale ta ženská mě nedovolila zpívat.
,,Proč?" zeptala jsem se jí.
,,Proč chceš na naši školu, když nemáš talent?"
,,Chci se zabývat hudbou a zpěvem i profesionálně." načež jsem se sebrala a odešla. Ona na mě hned zavolala a řekla, že mi dá šanci. Dovedla mě k nějakému muži, a ten mi dal mikrofon. Nejdřív začala hrát hudba a já se otočila na lidi a popadla mě tréma. Když jsem začala zpívat hned jsem nebyla nervózní a, prostě jsem do bezvadně zazpívala. (zpívala jsem písničku od Enya snad One by One, Only if nebo May it be)
Lidičky, postoupila jsem dál. Byla jsem přijata na tu školu a navíc, jsem já a další dvě holky měli jít zpívat prezidentovi a ještě někomu... Byla jsem prostě hvězda. Pak mě mamka vzbudila... strašně ráda bch se dozvěděla co se dělo dál a uzívala si toho nádherného pocitu, ale realita je krutá.

Tutanchamon

9. března 2009 v 17:55 | Nini |  Můj deník alias. Nini se rozkecala
Já ho tam moc chtěla vidět. Egypt, jeho historie (hlavně ta) a jeho památky mě už nějakou dobu fascinují (jsou to už asi čtyři roky) a ví to celá moje rodina. Já jsem se tak nadchla pro tu prohlídku v Brně, ale koupě lístků se tak dlouho odkládala, až nemůžu jet nikam. Lidi co mám dělat, já se tak těšila, já ho tam moc chtěla vidět... něco nového se dozvědět, né nic co si přečtu a nikdy z toho nic mít nebudu, ale že uvidím kousek z toho co mě fascinuje. Jsem egyptem posedlá dokonce víc než Japonskem a Anime. Protože můj pokoj měl mít stěny barvy písku. O prázdninách jsem si chtěla z bílého prostěradla a záclony ušít Kleopatřiny šaty. Když vidím dokumentární film, dokážu lidi kolem sebe donutit aby se dívali se mnou, nebo se na to aspoň podívám sama. Ale tohle už fakt nejde. Tak proč to všichni slibovali, proč pořád vykládali, že tam pojdeme, že si vezmou volno a uděláme si výlet, ale nezamluví vstupenky.
Štve mě to tím víc, protože kdybych nebyla líná a naučila se, mohla jsem jet na zoo-soutěž (nebo jsem byla nemocná, já prostě nevím) a mohla jsem tam jet se školou a mohla jsem to vidět aspoň takhle... Já mám prostě t nevětší smůlu na světě, protože se nikdy do Egypta nepodívám a nic takového nikdy neuvidím... takhle jsem to měla skoro za humny...
Jdu se teda vybrečet.... papa

Tokio Hotel na cestě do Španělska

7. března 2009 v 22:26 | Nini |  Blbůstky - vtipy, testy, texty
Tokio Hotel se rozhodnou, že pojedou na dovču do Španělska....

Gustav si vymyslí: "No, tak mi tam říkejte DeGustav!"

Georg: "Tak já tam budu DeGeorg!"

Tom: "DeTom, to zní super."

Bill se naštve a říká: "Ja s vami nikam nejdu!!!" ............:D

Lidičky z tohohle jsem dlouho nemohla... Co všechno se na ně nedá vymyslet...
PS:nedělám to schválně, jen jsem na to narazila a musela jsem to sem dát... a podělit se ^_^
ZDROJ 

Etické otázky - test

7. března 2009 v 22:14 | Nini |  Blbůstky - vtipy, testy, texty
Dvě etické otázky

otázka č.1:
Kdybyste znali ženu, která je těhotná, která má už 8 dětí, z kterých 3 jsou hluché, 2 slepé, jedno mentálně retardované, a ona sama má syfilis,doporučili byste jí potrat?

Než si nalistujete dolů odpověď, odpovězte ještě na jednu otázku.

otázka č. 2:
Je čas zvolit vůdce světa a váš hlas má rozhodnout. Tady jsou fakta o 3 nejslibnějších kandidátech:

Kandidát A:
Spolčuje se s politiky, kteří ne vždy hrají čistou hru


, a svoje činy konzultuje s astrologem. Měl dvě milenky. Kouří a pije 8-10 martini denně.

Kandidát B:
Dvakrát ho vyhodili ze zaměstnání, spí do oběda, na univerzitě bralopium a každý večer vypije čtvrt láhve whisky.

Kandidát C:
Byl vyznamenaný jako vojenský hrdina. Je vegetarián, nekouří, pije jen příležitostně pivo a neměl žádné mimomanželské aféry.

Kterého z těchto kandidátů byste si vybrali?
Nejprve odpovězte na obě otázky, až potom se podívejte níž na řešení.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Kandidát A je Franklin D. Roosevelt
Kandidát B je Winston Churchill
Kandidát C je Adolf Hitler
A jen tak mimochodem: Odpověď na potratovou otázku - pokud jste odpověděli ano, právě jste zabili Beethovena.

(Nedělejte si z toho hlavu, já Hitlera zvolila také a chudáka Beethovena bych odsoudila k smrti)

Anime love- my first video

7. března 2009 v 21:54 | Nini |  Videa
Moje první video.
Dvě hodiny jsem hledala obrázky na netu, další půl hodinu jsem strávila hledáním písničky a ještě předním asi dva, nebo tři měsíce snahou pokořit Movie Maker a konečně se mi to povedlo (THNX Pájo, i když ty si to nepřečteš, brácho) a první pokus můžete hned zkouknout... Tak do toho lidičky

CREDITS: Layout by Denaille | layouts.candita.cz | Picture from DA