Březen 2008

Nikdy tě neopustím!!!11

26. března 2008 v 14:30 | Nini |  →Nikdy tě neopustím!!!
Hned ráno chce Sesshoumaru najít Karchema, konečně ho zničit a chvilku si jen tak poklidně žít. Bez žádného shonu. Ted je tu však pár problému, kterých se musí zbavit.
Sesshoumaru otevře oči. Poděšeně se rozhlíží kolem sebe a zjišťuje že je v místnosti sám. Kruci, to už jsou všichni vzhůru?Ne to ne, jak pak budu předevšema vipadat.
Něco se hne v koutě.Ozve se tiché mňouknutí a kolem Sesshoumara začne chodit Kioko. Hlavou se mu otře o nohu a jemně zavrní.
,,Ty jsi úžasné kotě. Nechápu proč jsi už dávno neutekla, když jsi měla možnost. Ty jsi asi vážně oddaná co?" pohladí Kioko po hlavě. Ta se na něj zadívá a zvedne hlavu. Vipadá jako by se usmívala.

Udělám to

25. března 2008 v 11:52 | Nini |  Příběhy→Jednodílné
,,Zmlaťe ho a zavřete v pokoji na půdě..."
Dívám se do očí mého staršího bratra. U pusy má pramínek krve a posměšně se kouká sem ke mě... nekouká však na mně, nýbrž na muže, kterému ležím v náručí.
,,A't si ten parchant uvědomí že mě nesmí odporovat..." mávnutím ruky pošle tři muže i s mým bratrem pryč. Bolestně zavřu oči, když uslyším výkřiky.
,,Mimi ty máš štěstí že neutíkáš, jako ten tvůj parchantský brácha. Ten zmetek necítí žádnou vděčnost..." usměje se arogantně Lucasso a pilíbí mě na rty. Z jeho dotyků se mi chce zvracet, ale nemám na výběr. Mám padnout hlady na ulici nebo snášet posled na arogantní obličej mého šéfa.
Jen tak pro upřesnění, jmeniji se Mimi-není to mé jméno, ale říkají mi tak všichni- a jsem prostitutka. Je mi teprve 16, ale těm tady je to jedno. Mnoho tak mladých lidí musí dělat tuhle hnusnou práci¨i můj bratr, který se za žádnou cenu podřídit. Už po 3. za tři měsíce zdrhnul z města zašil se někde a Lucassovým mužům dalo velkou práci ho vypátrat.

Pomsta v srdci...3část

12. března 2008 v 20:23 | Nini |  →Pomsta v srdci...
Sesshoumaru... ten démon ji provázel snem. Snem plným záhad a strachu. Nevěděla proč, ani odkud ho zná. Měla to však brzi zjistit.
Hned druhý den ráno k jejímu domku přiběhla Rin, že jí potřebuje něco ukázat. Lehnna neodbyla tu malou holčičku i když jí něco říkalo, že to má udělat.
Šly se projít do lesa. Rin tu svou záhadu musela hledat, protože si přesně nezapamatovala, kde ji našla.Co jí chtěla tenkrát ukázat to se asi nikdy nedoví, protože jejich plány zhatilo rudé světlo. Oslnilo jim oči. Ozval se zlomyslný smích a Lehnna ucítila mrazivou bolest, která se jí rozlévala po celém těle. K jejím uším doléhaly Rininy výkřiky a pak upadla do bezvědomí.

Pomsta v srdci...2část

12. března 2008 v 17:20 | Nini |  →Pomsta v srdci...
Další díl... před pár dny to bylo obsažené v prvním díle, ale jelikož jsem z tohohle udělala vícedilný příběh, tak díly budou asi menší...
Lehnna byla v té době neuznávánějším člověkem ve vesnici, byla to dcera kněžky a v její rodině se toto umění dědilo. Ženy v jejím rodě se také po mnoho generací zajímaly o magii. Dokázaly pomocí přírodních přísad a přísad děděných v rodině, smíchat jakýkoliv lék na všechno. Různé talismany a lektvary na podporu moci nebyly žádným problémem.I proto byla Lehnna pro vesnici velice důležitá a opečovávaná.
Po tři dny se scházela s malou Rin, velice si povídaly. Po ty tři dny Sesshoumara už neviděla, ale něco jí k němu táhlo. Běhal jí mráz po zádech při pomyšlení na něj, ale zároveň cítila jakousi zvědavost přijít tomu všemu na kloub.
CREDITS: Layout by Denaille | layouts.candita.cz | Picture from DA